//Microsoft’tan Outlook’a Yeni Makyaj

Microsoft’tan Outlook’a Yeni Makyaj

Microsoft Outlook Yenileniyor

Microsoft Outlook’u yeniliyor. Outlook Beta süreci başlıyor. Microsoft yeni Outlook’u bu cümleler ile tanıtıyor.

“Bugün, yeni ürün yenilikleri denemek ve ne düşündüğünüzü bize bildirmek için, tercih edilen bir web deneyimi olan Outlook.com beta sürümünü kullanıma sunuyoruz. Programlama, tasarım ve yapay zekaya ilişkin son gelişmeler, mühendislerimiz ve tasarımcılarımızın Outlook.com web deneyimini çeşitli alanlarda iyileştirmesini sağlamıştır; dolayısıyla geri bildirim almak için sabırsızlanıyoruz. Sıradaki programın bir parçası olmaktan hoşlanıyorsanız , önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak olan Beta deneme sürümünü tıklayın . Yeni deneyimlerimizi test edebilir ve istediğiniz zaman normal web deneyimine geri dönebilirsiniz.”

Eğer Outlook’un beta sürümünü denemek istiyorsanız Gelen Kutunuzun sağ tarafındaki geçiş düğmesini tıklayın. Bu düğmeyi şu an göremiyorsanız panik yapmayın. Önümüzdeki hafta içinde sizede sunulacaktır.

Outlook.com beta
Outlook.com beta

Gelin yeniliklere birlikte göz atalım

Daha hızlı bir deneyim
Geliştirilmiş bir arama özelliği, modern konuşma stiline sahip yeni bir görünüm ve dosyaları ve fotoğrafları daha hızlı görebilmenizi, okuyabilmenizi ve eklemenizi sağlayan yeni bir tasarım sunan daha duyarlı bir web geliştirme çerçevesi,

Dosyaları ve fotoğrafları doğrudan görüşme listenizde önizleyen, yeni sürüme geçirilmiş aramaya yeni bir görünüm.

Daha akıllı gelen kutusu
Gelen kutunuz, yazarken sizlere Hızlı Öneriler gösterir – böylece restoranlar, uçuşlar veya favori takımlarınızın tarifeleri hakkında sohbetlerinize kolayca bilgi ekleyebilirsiniz. Geliştirilmiş bir fotoğraf deneyimi, e-postanıza gönderilen veya alınan tüm resimleri bir yere koyarak başkalarıyla paylaşmayı kolaylaştırıyor. Yeni modern konuşma stili, fotoğrafları ve ekleri yönetmeyi ve önizlemeyi kolaylaştırır.

Yazarken yerler için Hızlı Öneriler alın, böylece e-postalarınıza kolayca ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

Daha iyi kişiselleştirme

Gelen kutunuzu, sizin için önemli olan arkadaşlarınızı, dosyalarınızı ve konuşmalarınızı bulmayı kolaylaştıracak ve iletişimlerinize, popüler emojiler ve GIF’ler dahil olmak üzere tonlarca ifadeye erişmenin daha kolay bir yolu ile kişisel bir dokunuş kazandırmak için favori kişileriniz ve klasörlerinizle kişiselleştirebilirsiniz.

İletilerinize kişiliği eklemek için çeşitli emojiler ve GIF’ler mevcuttur.
Takvim ve Kişiler için yapılan güncellemeler de dahil olmak üzere önümüzdeki birkaç ay boyunca ek geliştirmeler yapılacaktır.